ЦЕРКВА АДВЕНТИСТІВ СЬОМОГО ДНЯ Чернівці - "ЦЕНТР"

Середа, 24.04.2019, 02:41

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | урок № 2 | Реєстрація | Вхід

Урок №2. «Прийду знову»

У наші дні важко знайти людину, яка б не мріяла про кращий, досконалий світ. Чи настане взагалі такий час, коли найсокровенніші мрії людини про вічний мир та щастя здійсняться?

Шлях людства вистелений розбитими мріями, надіями і сподіваннями. І тому у наші дні, єдина надія на зміни до кращого це - Другий прихід Христа.   Це головна подія, кінцева мета усього плану спасіння, який Бог звершує на землі на протязі вже шести тисяч років. Про цю надію Слово Боже говорить, як про єдину надію світу, що йде до своєї загибелі. Ці події стосуються особисто кожної людини: «І того часу на небі з’явиться знак Сина Людського, і тоді «заголосять всі земні племена», і побачать вони «Сина Людського, що йтиме на хмарах небесних» із великою потугою і славою» (Матв. 24:30), «Ото Він із хмарами йде», і побачить Його кожне око, і всі племена земні будуть плакати за Ним» (Об. 1:7).

Без Другого приходу Христа увесь план спасіння людства не мав би логічної розв’язки. Перший прихід Христа – Його народження – і Його Другий прихід взаємопов’язані так само, як посів та жнива. Дві тисячі років тому Христос прийшов у наш світ, як Бог у людському тілі. Його втілення залишається для нас «таємницею благочестя» (1Тим.3:16). Він віддав Своє життя, щоб погасити гріховний борг людства. Він помер за нас, щоб «… кожен, хто вірує в Нього, не загинув, але мав життя вічне» (Івана 3:16). Це було періодом сіяння. Вдруге Він прийде, щоб зібрати жниво – дорогоцінні душі, заради яких Він один раз помер на хресті: «так і Христос один раз був у жертву принесений, щоб «понести гріхи багатьох», і не в справі гріха другий раз з’явитися тим, хто чекає Його спасіння» (Євр.9:28).

Пророки Старого Заповіту описували Перше пришестя Христа, Його народження, і ці події виконались з точністю до найменших деталей. Тому ми сьогодні можемо бути впевненими, що пророцтво про Його повернення на нашу планету вдруге також виконається. Всі автори Святого Письма вказують на цю визначну подію, що свідчить про її важливість. Вони намагались висвітлити ціль  повернення Христа в славі і величі: «Бо прийде Син Людський в славі Свого Отця з анголами Своїми, і тоді «віддасть кожному згідно з ділами його» (Матв.16:27), «Ось прийде Господь, Бог, як сильний, і буде рамено Його панувати для Нього! Ось із Ним нагорода Його, а перед обличчям Його» (Іс. 40:10).Тоді кожна віруюча в Нього людина буде щедро винагороджена за всі труднощі, які доводилося терпіти в житті.

В іншому тексті Писання Спаситель говорить: «Нехай серце ваше не тривожиться! Віруйте в Бога і в Мене віруйте! Багато осель в домі Мого Отця, а коли б то не так, то сказав би Я вам, що йду приготувати місце для вас? А коли відійду й приготую місце, Я знову прийду й заберу   вас до  Себе, щоб  де Я – були й ви» (Івана14:1-30), «І пошле анголів Своїх Він із голосним сурмовим гуком, і зберуть Його вибраних«від вітрів чотирьох, від кінців неба аж до кінців його» (Матв.24:31), «Життя ж наше на небі, звідки й ждем Спасителя, Господа нашого Ісуса Христа, Який перемінить тіло нашого пониження, щоб стало подібне до славного тіла Його, силою, якою може підкорити і все Собі» (Фил.3:20,21), «… раптом, як оком змигнути, при останній сурмі: бо засурмить вона - і мертві воскреснуть, а ми перемінимось! Мусить бо тлінне оце зодягнутись у нетлінне, а смертне оце зодягнутися у безсмертя. А коли оце тлінне у нетління зодягнеться, і смертне у безсмертя зодягнеться, тоді збудеться слово написане; «Поглинута смерть перемогою!» (1Кор. 15:52-54).

Ці слова Святого Писання повідомляють, що Христос прийде, аби віддати кожному за вчинками його, аби дати Своїм дітя безсмертне тіло і забрати їх в дім Отця Небесного, і щоб назавжди знищити смерть. Апостол Павло описує цю подію в 1Сол.4:16,17: «Сам бо Господь із наказом, при голосі Архангола та при Божій сурмі зійде з неба, і перше воскреснуть померлі у Христі, потім ми, що живемо з зостались, будемо разом схоплені із ними на хмарах на зустріч Господню на повітрі, і так завсіди будемо з Господом». Таким чином виконається одна із найважливіших обітниць Христа: обітниця про те, що померлі воскреснуть. Про це ми читаємо у Євангеліє від Івана5:28,29: «Не дивуйтесь цьому, бо надходить година, коли всі. хто в гробах, - Його голос почують, і повиходять ті, що чинили добро, на воскресіння життя, а котрі зло чинили -  на воскресіння Суду». 

Християни першого століття вірили словам свого Господа, що Він прийде знову. Але з плином століть надія церкви поступово згасала. Неодноразово робилися спроби подати вчення про прихід Христа, як алегорію, надати йому «духовного змісту», тобто уявити його не як реальну подію, а як духовне переживання віруючого. Наприклад, деякі люди вірять, що Христос з’являється, коли людина приймає Його вірою в серце. Інші вважають, що момент смерті  і є пришестям Христа для кожного. Але коли ми досліджуємо Писання, то знаходимо зрозумілі, недвозначні вказівки на те, що прихід Христа буде не духовною, а буквальною, очевидною для всіх подією.

У Діях апостолів 1:9-11 міститься опис вознесіння Христа: «І прорікши оце, як дивилися вони. Він угору возноситися став, а хмара забрала Його сперед їхніх очей. А коли вони пильно дивилися на небо, як Він віддалявся, то два мужі у білій одежі ось стали при них. Та й сказали: «Галілейські мужі, – чого стоїте й задивляєтесь на небо? Той Ісус. Що вознісся на небо від вас, прийде так, як бачили ви, як ішов Він на небо!»

Учні бачили, що Він піднімався на хмарі. Його воскресле тіло було справжнім тілом. Як описує Лука у 24 розділі 39-43 текстах: «Погляньте на руки Мої та на ноги Мої. – це ж Я Сам! Доторкніться до Мене й дізнайтесь. – бо не має дух тіла й костей. А Я, бачите, маю». І, промовивши це, показав Він їм руки та ноги. І, як ще не йняли віри з радощів та дивувалися, Він сказав їм: «Чи не маєте тут чогось поїсти?». Вони ж подали Йому кусника риби печеної та стільника медового. В, взявши, Він їв перед ними». «І побачать тоді «Сина Людського, що йтиме на хмарах «із силою і великою славою!» (Лука21:27). Що це за хмара? В Писанні не знаходимо конкретного визначення, але легко зрозуміти, що це оточення великої кількості ангелів: «Коли ж прийде Син Людський у славі Своїй, і всі анголи з Ним, тоді Він посяде на престолі слави Своєї!» (Матв.25:31) У книзі Об`явлення 5:11 написано, що число анголів «було десятки тисяч раз по десять тисяч і тисячі тисяч». Уявіть собі цю велику живу хмару, цю незчисленну кількість анголів, що супроводжуватимуть Христа у Його Другому приході! Це неперевершена подія!

Це буде великий день для всіх: для людей і для анголів. Тільки диявол не радіє наближенню цього дня, тому що це кінець його царюванню на землі. Використовуючи різні способи і різні методи, він намагається відволікти увагу людей від цієї події, применшивши і спотворивши її значення, і спіймати їх у свої тенета, встановивши контроль над людським розумом.

Христос передбачав це і застерігав: «Тоді, як хто скаже до вас: Ото, Христос тут чи отам, не йміть віри. Бо постануть христи неправдиві, і неправдиві пророки, і будуть чинити великі ознаки та чуда, що звели б, коли б можна, і вибраних. Оце Я наперед вам сказав. «А коли скажуть вам: Ось Він у пустині не виходьте, Ось Він у криївках не вірте! Бо як блискавка та вибігає зо сходу, і з’являється аж до заходу, так буде і прихід Сина Людського» (Матв. 24:23-27).

Ці слова викривають найбільшу неправду останнього часу. Хтось інший з’являтиметься  і видаватиме себе за Христа. Обман буде настільки великим і таким витонченим, що навіть «обрані», тобто послідовники Христа можуть бути зведеними.

Чудеса не є мірилом чи доказом істини. Написано, що злі духи творитимуть чудеса: «Це духи демонські, що чинять ознаки. Вони виходять до царів усього всесвіту, щоб зібрати їх на війну того великого дня Вседержителя Бога» (Об.16:14), «І не дивно, бо сам сатана прикидається анголом світла» (2Кор.11:14). Він буде копіювати прихід Христа: «Його прихід за чином сатани буде з усякою силою й знаками та з неправдивими чудами» (2Сол.2:9). Але сатана не зможе відтворити прихід Христа таким, як його описано на сторінках Святого Писання. Тому дуже важливо знати подробиці пришестя, щоб не бути зведеним. Христос застерігав про таку майстерну підробку, що навіть Його послідовники можуть помилитися, якщо не будуть знати добре Писання. Це буде їхньою фатальною помилкою, що коштуватиме їм вічного життя. Багато-хто впевнений, що Христос прийде таємно, і тільки віруючі дізнаються про це. Але в Слові Божому написано: « Сам бо Господь із наказом, при голосі Архангола та при Божій сурмі зійде з неба, і перше воскреснуть умерлі в Христі» (1Сол.4:16). Голос Архангола і труба Божа оголосять усьому світові, що Господь іде аби взяти Своїх дітей до Себе: «Ото Він із хмарами йде, і побачить Його кожне око, і ті, що Його прокололи були, і всі племена землі будуть плакати за Ним. Так, амінь!» (Об.1:7).

У той день мешканці земної кулі розділяться на два табори: на тих, що любили Господа і очікували Його, і тих хто полюбили світ.

Якщо ви вирішили служити Христові і готуєтесь Його зустрічати, Його прихід для вас буде радісною подією, виконанням Його обітниці: «Прийду знову і заберу вас до Себе». Він обіцяв приготувати місце, і про це написано: «Чого око не бачило й вухо не чуло, і що на серці людині не впало, те Бог приготував був тим, хто любить Його» (1Кор.2:9).

Але якщо прихід Христа не входить у ваші плани, то ви будете в іншому таборі, про кого сказано: «І земні царі, і вельможі та тисячники, і багаті та сильні, і кожен раб і кожен вільний, - поховались у печери та скелі гірські, та й кажуть до гір та до скель: «Поспадайте на нас, і позакривайте ви нас від лиця Того, Хто сидить на престолі, і від гніву Агнця! Бо прийшов цей великий день гніву Його, і хто встояти може!» (Об.6:15-17).

Це серйозне питання: хто може встояти? Тільки ті , хто шукає в Слові Божому захисту від омани. Для таких є обітниця:  «Він пером Своїм вкриє тебе і під крильми Його заховаєшся ти! Щит та лук  - Його правда» (Пс.91:4). Ці люди не боятимуться приходу Христа: «І скажуть в той день: це наш Бог, що на Нього ми мали надію – Він спас нас!» (Ісая 25:9). Але ті, хто відкинули Христа, не зможуть жити в присутності Святого Бога і вважатимуть за перевагу померти під уламками скель. Вони будуть знищені «духом уст Його» і «з’явленням приходу Його» (2Сол.2:8). Не важко уявити собі, як слава Божа знищить грішників, адже навіть у наші дні людина здатна одним вибухом знищити усе живе. Від сили і слави Божої здригнеться земля: «І небо сховалось, згорнувшись немов той сувій пергамену, і кожна гора, і кожен острів порушилися з місць своїх» (Об. 6:14).  Більш детальніше опис знаходимо в Відкр.16:17-21.

Даремно деякі люди стараються встановити дату приходу Христа. Він Сам сказав, що про це не знає ніхто: «А про день той й годину не знає ніхто: ані анголи небесні, ані Син, - лише Сам Отець» (Матв.24:36). І далі Він додає: «Тож пильнуйте, бо не знаєте, котрого дня прийде Господь ваш. Знайте ж це, що коли б знав господар, о котрій сторожі прийде злодій, то він пильнував би, і підкопати свого дому не дав би. Тому будьте готові і ви, – бо прийде Син Людський тієї години, коли ви не думаєте!» (Матв.24:42-44).

У горах Швейцарії на березі кришталево-чистого озера,  далеко від туристичних маршрутів самотній мандрівник одного разу натрапив на розкішний маєток, з чудовим садом,  де панував зразковий порядок. Від садівника подорожній дізнався, що господар тут не проживає. Він вже 20 років як поїхав, не пише і не звіщає коли повернеться. У помістя мало хто заходить. Для мандрівника стало не зрозумілим, чому садівник утримує все в такому порядку, адже не має ні господаря, ні гостей. «Адже ви не очікуєте свого господаря завтра?» – поцікавився мандрівник. «Не завтра , пане, а сьогодні», заперечив мандрівник, - «Я завжди підтримую усе в порядку, бо господар може приїхати сьогодні».

Який чудовий приклад для вірного християнина! Ми маємо бути готовими щодня, щогодини до приходу нашого Господа.

Як же нам приготуватись до зустрічі з Ним?

Слово Боже радить, що робити аби бути готовим. Для цього треба з вірою прийти до Спасителя, визнати перед Ним свої провини і отримати прощення усіх гріхів. Тоді між нами і нашим Богом не буде вже ніяких перепон. Він ніколи не відвернеться від того, хто приходить до Нього з вірою. «Усе прийде до Мене, що Отець дає Мені, а того, хто до Мене приходить, Я не вижену геть», каже Він (Івана 6:37). Якщо ми хочемо, щоб у час Його приходу, Він визнав нас Своїми і прийняв у Своє Царство, ми тепер маємо прийняти Його, як особистого Спасителя. А це означає, узгодити своє життя з Його волею.

Не забудьте, що в той день на землі будуть дві групи людей. До якої групи бажаєте належати ви? Чи можете ви на обітницю Господа: «Оце гряду скоро!», відповісти з радістю: «Амінь, прийди, Господи Ісусе!» (Об. 22:20).

уроки:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20 

годинник

захід сонця

Find more about Weather in Чернівці, UR
Click for weather forecast

пошук

календар

«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

наше опитування

Чи дотримуєтесь Ви 10-ти заповідей?
Всього відповідей: 147

форма входу

наші друзі


 • клуб слідопитів "Гедеон"
 • відділ молодіжного служіння громади м.Чернівці-"ЦЕНТР"
 • Буковинська конференція УУК
 • Українська унійна конференція
 • відділ молодіжного служіння УУК
 • Східна конференція УУК
 • Східно-Дніпровська конференція УУК
 • Евро-Азіатський Дивізіон
 • відділ молодіжного служіння ЕАД
 • Генеральна конференція
 • відділ молодіжного служіння ГК
 • Молдавська унійна конференція
 • Західно-Російський Союз
 • Церква АСД Республіки Казахстан
 • ADRA Україна
 • ADRA Евро-Азія
 • ADRA Румунія
 • ADRA International
 • видавництво Джерело Життя
 • Буковинська Черешенька (с.Черешенька)
 • Пансіонат "Наш Дім" (с.Нові Обіходи)
 • Центр здоров’я "Нове Життя" (с.Кир’яківка)
 • відділ здоров’я АСД Республіки Білорусь
 • Церква АСД м.Берегово
 • Церква АСД м.Біла Церква
 • Церква АСД м.Виноградів
 • Церква АСД м.Іллічівськ
 • Церква АСД м.Макіївка
 • Церква АСД м.Маріуполь
 • Церква АСД м.Севастополь
 • Церква АСД м.Шепетівка
 • Церква АСД м.Хмельницький
 • Церква АСД м.Херсон
 • Церква АСД м.Сакраменто
 • Церква АСД м.Спокен
 • Церква АСД м.Портленд
 • Церква АСД м.Архангельськ
 • Церква АСД м.Протвино
 • Церква АСД м.Санкт-Петербург
 • Церква АСД м.Ульянівськ
 • Церква АСД м.Учали
 • Церква АСД м.Москва (міжнародна)
 • Адвентиська музична культура
 • музична група "ІСТОРІЯ"
 • Інтернет-газета "Шлях"
 • Біблія on-line
 • Hope Channel Europe
 • ТВ "Біблійний маяк"
 • Християнська телекомпанія ТРК "Три Ангели"
 • Радіо - Universul Credintei
 • Церква АСД м.Москва (міжнародна)

  статистика


  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  конкурс

  погода

  поділися з друзями

  ресурси

  Маранафа! Господь наш грядет! Телеканал Надія Библия, христианские новости, ответы на все вопросы Христианская Телерадиокомпания «Три Ангела» Сайт общины г. Ильичевск, Адвентисты седьмого дня ЦХАСД г. Ульяновск Весть к адвентистам седьмого дня Пастор онлайн Детская страничка :: Христианская Телерадиокомпания «Три Ангела»


 •  


  Телеканал Надія